Podziękowania dla naszego Wydziału

Dnia 10 czerwca s. Justyna Wąs w imieniu Siostry Dyrektor, pracowników oraz mieszkanek Domu Pomocy Społecznej w Szarczu złożyła na ręce Dziekan dr Julitty Nowak podziękowanie dla studentów I roku pracy socjalnej za zorganizowanie loterii fantowej oraz podziękowanie dla całej społeczności Wydziału Zamiejscowego w Szczecinie za czynny udział w loterii fantowej.

Bal Studenta i Absolwenta

Tym razem coroczny Bal Absolwenta i Studenta odbył się w restauracji „Szczecin”. Zabawa w miłej i serdecznej atmosferze trwała do białego rana. Uczestnicy imprezy wzięli udział w konkursach zorganizowanych z okazji 25-lecia Uczelni, a Dziekan dr Julitta Nowak wyróżniła absolwentów, którzy uczestniczyli we wszystkich Balach organizowanych przez Wydział Zamiejscowy w Szczecinie. Do zobaczenia za rok!

Kiermasz wielkanocny

Na Wydziale Zamiejscowym w Szczecinie odbył się kiermasz wielkanocny. Osoby, które 25 marca odwiedziły nasz Wydział, mogły kupić świąteczne ozdoby i upominki przygotowane przez współpracujące z nami Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób Chorych Psychicznie „Rodzina” oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Szczecinie. 

KONTAKT

Wydział Zamiejscowy w Szczecinie

 Plac Jana Kilińskiego 3

71-414 Szczecin

 91 422 51 32

  91 422 51 32